Köysev Çiftliği AMASYA

Köysev Çiftliği Tarım Hayvancılık Gıda Üretim Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti.

Herşey bitip iş sizlere kendimizi anlatmaya geldiğinde alışılmış basmakalıp sözler dışında Köysev’i size nasıl anlatırız düşünmeye başladık. Bu bizim için önemliydi çünkü Köysev ticari kaygılardan uzak özverili insanların bir araya geldiği yol arkadaşlığıydı.
Biz doğalını üreteceğiz, siz doğalını, ilaçsızını, sağlıklısını tüketeceksiniz. “İşte anahtar kelime bizim için buydu. “
Amasya’da ki köyümüzden, çiftliğimizden başladığımız yolculuğumuz bizim gibi düşünen sağduyulu insanlara ulaştıkça hedeflerimiz, ümidimiz ve inancımız daha da büyüdü.
Gördük ki aslında hepimiz aynı kaygıları ve istekleri taşıyoruz. Kendimiz ve sevdiklerimiz için en doğal ve sağlıklı gıdaya ulaşma arzusu. Bu nedenle sloganımızı
“Senden kıymetli yok bu hayatta” diye düşünerek, kendi çocuğumuza gösterdiğimiz özen gibi sizlere de bu özeni göstermek istiyoruz.
Bu amaçla araştırdık, denedik, öğrendik ve bizce en iyi sonuca ulaştık. Eskisi gibi kokan domatesler, taptaze sebze ve meyveler ürettik. Bu ülkenin verimli topraklarında yerli tohumdan, ilaçsız, organik, eskiden çiftçilerimiz nasıl ürettiyse öyle ürettik.
Ailemize katılan herkesin gücümüze güç katacağının bilincindeyiz. Sizlerle büyümek, ulaşabildiğimiz kadar çok insana ulaşmak. Kısaca hedefimiz ürettikçe çoğalmak, çoğaldıkça üretmek.
Köysev tescil/patenti tamamlanmış. Tarın bakanlığı tarafından onaylı,   Amasya’da ki çiftliğimizde sağlıklı, doğal üretim izinleri alınmıştır. İzin belgelerimize “Belgelerimiz” sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Köysev Çiftliği KURUCUSU
Sevil ÖKSEL

Köysev Çiftliği Yolculuğunu Keşfedin

sevil_100x100
Haziran 2018
Sevil Öksel Amasya'da ki köyünde üretim çiftliğini kurdu. Şirket kurulum başvurusunu yaptı
amasya köysev çiftliginden resimler
Haz-Tem-Agust-Eylül 2018
Ekibiyle Köy'de doğal , organik salçalar, marmelatlar, kuru gıdalar üretti
istanbul-acilis-500x500
Eylül 2018
İstanbul'da ki şube açılışı hazırlıkları
koysev_100x100
Ekim 2018
koysev.com e-ticaret sitemiz açılarak, satışa başladı.

Amasya Köysev Çiftliğin'den Görüntüler

Sepet

No products in the cart.